Aksuvital Değer Kazanmaya Devam Ediyor
Feature image
Aksu Vital sürekli yeniliğe ve gelişime açık kurumsal bir şirket olarak, herkese daha kaliteli hizmet götürebilmek adına, alanında dünyanın en iyi 2 şirketi arasında olmayı başarmış, özellikle büyük kurumsal şirketlerin ve hizmet sektöründeki firmaların tercih ettiği Oracle programını 2012 itibariyle kullanmaya başlayacak. Alt yapı çalışmaları 2011’in mayıs ayında başlayıp; 4-5 ay gibi uzun bir yazılım, ardından ocak ayı başına kadar sürecek yoğun personel eğitimleri ile Oracle programının aktif kullanılabilmesi için hazırlıklar neticelendirilmiş olacak. Satış noktalarından son tüketiciye kadar iyi hizmet anlayışıyla yola çıkan Aksu Vital, Dünya’nın finans krizleri ile sarsılıp, üretimin önemini tekrar kavramaya başladığı şu günlerde, üreten Türkiye’nin bir parçası, yükselen değeri olarak, hizmet kalitesini artırmak adına yeni program için 120 bin liralık bir yatırım yaptı.

Pic

Ankara Bayii Toplantısı Gerçekleşti

Pic
AksuVital satış ortaklarıyla dönem dönem gerçekleştirdiği toplantılarla sektörün gidişatı, piyasadaki yeniliklerle ilgili bilgilerini paylaşıyor, sektörünün nabzını tutuyor.

AksuVital üçüncü Ankara bayii toplantısı, aktar, üretici, market satış kanallarından yoğun bir katılım ile Aralık ayında Aktif Metropolitan Otel’de gerçekleştirdi. Nezih bir ortamda gerçekleşen toplantıda, Aksu Vital’in son on yılda nereden nereye geldiği ve gelecekle ilgili planları satış ortakları ile paylaşıldı.

Aktar piyasasının son yıllarda küçülme eğilimine girmesine rağmen kozmetik ve eczane pazarında büyümenin gerçekleşme sebebi değerlendirildi. Küçülme sebebinin medyada işin uzmanı adı altında çıkan, ancak eğitimsiz diye eleştirdiği aktarlar kadar pratik bilgiye sahip olmadığı gibi, bu işin aslında eğitimini de almamış olan kişilerin, furya ürünlerle ilgili aktarları suçlaması nedeniyle toplumun güveninin azalması önemli bir etken olduğu üzerinde duruldu.

Tweets
    2012 Aksu World Tüm Hakları Saklıdır. www.aksuworld.com