Aksuvital Fuar Günlükleri
Feature image
Pic
Gıda 2011- İSTANBUL

Alanında Türkiye’nin en büyük fuarı olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı’nın 19.su 22-25 Eylül tarihleri arasında İstanbul Gösteri Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirildi. Doğal ürünler, bitkisel yağlar, bakliyatlar v.b birçok ürünle katıldıkları fuarda, profesyonel ziyaretçiler gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları takip etme şansını yakaladı. Aksu Vital standındaki baldan, tabletlere kadar çeşit çeşit doğal ürüne gösterilen yoğun ilgi görülmeye değerdi.

Pic

SIAL Middle East Gıda Fuarı

Yükselen pazar konumunda olan Orta Doğu’ya ulaşmak adına önemli bir fuar olan SIAL Middle East Gıda Fuarı Kasım ayı içerisinde gerçekleştirildi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de düzenlenen fuar bölgenin en büyük gıda fuarı olma özelliğini taşıyor. Ülkemizin onur konuğu olarak katıldığı fuar, her yıl düzenleniyor. Gıda ve Doğal ürünlerinde güvenilir marka olabilmeyi başarmış olan, Aksu Vital 300’e yakın ürün grubuyla görücüye çıktı, önemli ihracat anlaşmaları için görüşmeleri gerçekleştirdi.

Pic

Foodist Gıda Fuarı İstanbul

Kaliteli ve Güvenilir Gıda Üreticilerini 8-11 Aralık tarihinde bir araya getiren Foodist 5. İstanbul Gıda ve İçeçek ürünleri Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’ da gerçekleşti. Ürün gamına sürekli geliştirilen, güvenilir markaları, kaliteli ürünleri ile tüketicinin beğenisini kazanan, Aksu Vital’in görücüye çıkan yeni ürünlerinin de sergilendiği standın bir an bile boş kalmaması görülmeye değerdi.
Tweets
    2012 Aksu World Tüm Hakları Saklıdır. www.aksuworld.com