Röpörtaj - Etem ÜÇÜNCÜOĞLU
Feature image
Üretici olmak zor iştir, varınızı yoğunuzu yatırırsınız her bir ürüne; ailenizle, yakınlarınızla geçireceğiniz zamandan bile vazgeçip, konsantre olursunuz sadece ama sadece işinize…
Bu kadarı yetmez, her şeye rağmen vazgeçmediğiniz ideallerinizle dimdik durarak, emeğinizle, deneyiminizle, bilginizle yoğurduğunuz mamüllerinizi insanlara ulaştırma zamanı gelir ve o noktada sizi düzgün temsil edecek, sırf biraz daha kar etmek uğruna gözü dönmemiş, dürüst bayilere, satış noktalarına ihtiyaç duyarsınız.

Aksu Vital ailesinin önemsediği değerleri kendi değerleri olarak kabul eden değerli satış ortaklarımızla, artık her yeni sayımızda gerçekleştireceğimiz söyleşilere Doğu Karadeniz bayimizden Ethem Üçüncüoğlu ile başlayacağız.

1- Lanse Sağlık ne zaman, nasıl kuruldu?

Firmamız 1989 yılının Mart ayında Lanse Turizm Pazarlama olarak Etem Üçüncüoğlu tarafından Trabzon ilinde kurulmuştur. Ticaret hayatına Tahtakale'den aldığı çelik çaydanlıkları satarak başlayıp ve daha sonra kozmetik, bebek ve gıda ürünlerini satış portföyüne ekleyerek ticaret hayatına devam etmiştir. 1995 yılında şirketleşerek LANSE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LTD. ŞTİ. olmuştur.

Adından da anlaşılacağı gibi firmamız sahip olduğu dağıtım hacmi, potansiyel ve dinamizmi ile sektöründe önemli kuruluşlardan birisi olmayı misyon edinmiştir. Halen LANSE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LTD. ŞTİ. Doğu Karadeniz Bölgesinde ülkemizin önde gelen üretici ve ithalatçı firmalarının ürünlerini, bayi sistemi ile satış ve dağıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

2- Aksu Vital’le nasıl tanıştınız?

Sanırım yıl 1993’tü, Aksu Vital o zamanki ismi ile Şarkvital, Malatya’da Arı sütü, polen, bal üretimi yapan bir firma iken tanıştık, çalışmaya başladık. Daha sonra Yunus Bey İstanbul’a taşınıp Aksu Vital markasını alınca da Yunus Bey ile çalışmaya devam ettik. Malatya’da başlayan serüven 18 yıl gibi büyük bir zamanı geride bırakarak bugünlere geldik.

3- Doğal ürün satan birçok firma varken, Aksu Vital ile çalışmak isteme nedeniniz nedir?

Bizler, bir Kişinin, bir Firmanın, bir Ürünün dürüstlüğüne, kalitesine, emeğe verilen değerlerine inandık mı kolay kolay vazgeçmeyiz. Aksu Vital’de bunlardan birisi. İnşallah bu birlikteliğimizi ikinci kuşaklara ve daha sonrasına uzanıncaya kadar devam ettiririz.

4- Sadece aktar kanalına mı ürün veriyorsunuz?

Lanse Sağlık Ürünleri olarak Doğu Karadeniz Bölgesinde bayii sistemi ile çalışmaktayız. Müşteri Portföyü olarak, yerel marketler, kozmetik mağazaları, aktar – baharatçılar ile ürünlerin satılabileceği hemen hemen her noktaya hitap etmekteyiz.

5- Eklemek istedikleriniz var mı?

Sonuç olarak, Aksu Vital ile daha uzun yıllar sağlıklı, başarılı ve bereketli yıllar geçirmek
dileği ile saygılarımı sunarım.


LANSE SAĞLIK ÜRÜNLERİ
PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
Etem ÜÇÜNCÜOĞLU

Tweets
    2012 Aksu World Tüm Hakları Saklıdır. www.aksuworld.com